PFINDER 902

اسپری PFINDER 902 / Penetrant

شرکت Pfinder آلمان تولید کننده یکی از با­ کیفیت ­ترین اسپری های تست غیر مخرب با 50 سال دانش و تجربه در زمینه صنایع مختلف شیمیایی و پلیمری و … است، میباشد. کیفیت فوق ­العاده بالا و فرمولاسیون منحصر­ به فرد اسپری تست غیر مخرب Pfinder را به یکی از برترین­ برندها در زمینه­ ی تولید اسپری های تست غیر مخرب مبدل کرده است.با توجه به نیاز دائمی صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و همچنین پالایشگاه ها و کارخانه های لوله سازی به تست لوله ها، قطعات و تجهیزات و همچنین هزینه­ های بیش از حد تست های مخرب و همچنین بیشتر روش های تست غیر مخرب، به کارگیری روش مایعات نافذ ( اسپری تست غیر مخرب )  امری بدیهی و مقرون به صرفه است.

اسپری های تست غیر مخرب PT شامل 3 مورد (Remover,Penetrant,Developer) است که هر کدام به ترتیب باید به هنگام تست غیر مخرب استفاده شود. تمامی این اسپری ها دارای مهمترین استانداردهای نظامی، صنایع هوایی، صنایع نفت و گاز می باشد. بیشترین استفاده از این اسپری ها در سطوح جوشکاری، ریخته گری، آهنگری و مونتاژ و همچنین سطوح لوله در صنعت نفت و گاز و همچنین مخازن کاربرد دارد.

اسپری PFINDER 902 / Penetrant : این اسپری که به اسپری PT  معروف می باشد، مایع نفوذ کننده قرمز رنگ است که به سرعت در سطوح مختلف نفوذ می کند و شکاف ها را پر می کند و تحت تاثیر نور سفید کنتراست تیزی ایجاد می کند و همچنین باید در مرحله دوم سطح مورد نظر از این مایع غوطه ور شود. پس از گذشت مدت زمان مشخص باید باقی مانده این مایع پاک شود. این اسپری مطابق با متد I از استاندارد  ISO 3542-1 عمل مینماید و دارای استاندارد های PMUC , RCC-M , EN ISO 3452-6 , EN ISO 3452-2, ASME V Art6 , ASTM E165 است.

 

جهت دریافت کاتالوگ دستگاه روی دانلود محصول کلیک نمایید.

سازنده: Pfinder
Copyright www.webdesigner-profi.de